1.32°C Częstochowa

DARMOWE ZAJĘCIA RUCHOWE - GALERIA JURAJSKA

Galeria Jurajska oraz fitness club Calypso wracają z cyklem otwartych oraz bezpłatnych ćwiczeń fitness dla chętnych, którzy chcą poprawić swoją kondycję fizyczną. Pierwsze zajęcia już w ten piątek, 2 lipca.

– Począwszy od 2 lipca, przez kolejne pięć piątków będziemy spotykać się na Bulwarach Jurajskich i ćwiczyć pod okiem trenerów w ramach akcji „Aktywne piątki z Calypso”. Przygotowaliśmy zarówno profesjonalne zajęcia dla dorosłych, jak również osobne aktywność ruchowe dla dzieci. Co tydzień warsztaty odbywać będą się natomiast w innej odsłonie, z innym motywem przewodnim – zapowiada Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej. 

Zajęcia odbywać się będą w niezmiennych godzinach od 18.00-19.30

– Wybraliśmy Bulwary Jurajskie nad Wartą z kilku względów. Po pierwsze, w przestrzeni na świeżym powietrzu wszyscy mogą poczuć się bezpiecznie, tym bardziej, że zajęcia odbywają się z zachowaniem rygoru sanitarnego. Po drugie, po tak wielu miesiącach zamknięcia, kontakt z naturą będzie dodatkowym bonusem zajęć – zapewnia.

– Na zajęcia może przyjść każdy, kto chce się rozruszać, rozciągnąć, a także zadbać o swoje zdrowie. Warsztaty odbywają się pod okiem profesjonalnych trenerów Calypso, z kolei zabawy ruchowe dla dzieci pod okiem animatorów. Tym samym nawet, jeśli przyjdziemy z pociechą, ta będzie miała się czym zająć – dodaje przedstawicielka Galerii Jurajskiej.

ŹRÓDŁO: MEDIA, GALERIA JURAJSKA 

Najnowsze aktualności

Shopping Basket