30.75°C Częstochowa

Poszukiwany zatrzymany po 2 latach. Ukrywał się pod podłogą.

Częstochowscy policjanci zatrzymali mieszkańca Blachowni, który od 2 lat unikał organów ścigania.Za mężczyzna były wystawione dwa listy gończe przez uchylanie się przed alimentacją. Poszukiwany został złapany na terenie własnego mieszkania. Podczas przeszukiwania częstochowscy policjanci odkryli właz prowadzący do pomieszczenia poniżej. Wejście było przykryte wykładziną oraz przysunięte komodą, lecz biegłym śledczym nie zajęło dużo czasu, by dostać się do pomieszczenia. Poszukiwany 40 latek został przekazany do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 2 lata.

Również w tym samym dniu, częstochowscy policjanci dokonali na terenie województwa opolskiego zatrzymania 37-latka, który także był poszukiwany od 2 lat.  Mężczyzna jest oskarżony o fałszerstwo oraz ma odbyć karę za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. O dalszym losie zatrzymanego zadecyduje sąd. 

Źródło: Komenda Miejska Policji w Częstochowie

Najnowsze aktualności

ZAGINĄŁ KAROL PŁATKOWSKI Z POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

ZAGINĄŁ KAROL PŁATKOWSKI Z POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

17 czerwca, 2021

Komisariat Policji w Blachowni prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginionym 30-letnim Karolem Płatkowskim, który wyszedł z domu 9 czerwca 2021 roku i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był tego dnia w miejscowości Jamki w gminie Konopiska. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Czytaj więcej...
KOLEJNE DWIE PARY BLIŹNIĄT Z IN VITRO

KOLEJNE DWIE PARY BLIŹNIĄT Z IN VITRO

17 czerwca, 2021

Do 56 dzieci urodzonych w Częstochowie w ramach miejskiego programu dofinansowania zabiegów in vitro dołączyły dwie pary bliźniąt. Ich rodzice otrzymali wózki ufundowane przez częstochowską firmę Deltim.

Czytaj więcej...
REMONT ZATOK AUTOBUSOWYCH – UTRUDNIENIA

REMONT ZATOK AUTOBUSOWYCH – UTRUDNIENIA

17 czerwca, 2021

Ze względu na naprawy gwarancyjne, w najbliższy weekend będzie utrudniony wjazd z zatoki autobusowe: KURPIŃSKIEGO i KIEDRZYŃSKA.

Czytaj więcej...
Shopping Basket