NAPAD Z NOŻEM W NIELEGALNYM KLUBIE HAZARDOWYM W ZAWADACH!

W minioną sobotę, nocą z 9 na 10 lutego, doszło do kolejnego brutalnego incydentu. Tym razem celem stał się nielegalny ''salon'' gier hazardowych w Zawadach, przy ulicy Częstochowskiej. Był to napad z użyciem noża.

Aspirant Joanna Wiącek-Głowacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku, dostarczyła dodatkowe szczegóły tego dramatycznego wydarzenia w poniedziałkowy poranek.

Zgodnie z raportem, zdarzenie miało miejsce około godziny 23:00, kiedy to dyżurny policji w Kłobucku otrzymał zgłoszenie o napadzie na mężczyznę w Zawadach, przy ulicy Częstochowskiej. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce incydentu. Według wstępnych ustaleń, dwóch mężczyzn wtargnęło do kontenera, w którym przebywał 58-letni pracownik salonu, brutalnie go zaatakowali i zadali cios nożem w jego przedramię. Następnie skradli pieniądze, które mężczyzna miał przy sobie. Poszkodowany, mimo odniesionych obrażeń, nie znalazł się w bezpośrednim zagrożeniu życia i został przetransportowany do szpitala.

Na miejscu działania podjęli policjanci z Kłobucka, którzy zakończyli swoje czynności dochodzeniowe w niedzielę popołudniu. Jednakże ze względu na ustalenia, że kontener pełnił funkcję salonu nielegalnych gier hazardowych, śledztwo zostało kontynuowane we współpracy z funkcjonariuszami Izby Celno-Skarbowej w Katowicach. W trosce o prawidłowy przebieg dochodzenia, na chwilę obecną nie są udzielane dalsze szczegóły.

ŹRÓDŁO: KŁOBUCKA.PL

Udostępnij post:

DNI OTWARTE W MOPS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przy okazji XVI Częstochowskich Dni Rodziny organizuje cykl konsultacji związanych z oferowanymi tam formami pomocy, w tym także pieczy zastępczej.

SPACERY Z BIBLIOTEKĄ

Już jutro o godz. 10.00 odbędzie się pierwszy spacer z cyklu „Spacery z biblioteką” organizowane przez Bibliotekę Publiczną im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie

NOWE ZIELONE PATIA I NASADZENIA

Centrum Usług Komunalnych w ramach programu CzęstoZielona zleciło budowę 7 rekreacyjnych zakątków przy szkołach. Zadba również o nasadzenia drzew w sześciu dzielnicach – finansowanych z Budżetu Obywatelskiego.