MAMMOBUS JUŻ W STYCZNIU

17, 18 oraz 19 stycznia mieszkańcy Częstochowy będą mieli ponownie okazję skorzystać z usług mammobusu. Bezpłatne badania mammograficzne dla pań w przedziale wiekowym od 45 do 74 lat zostaną zrealizowane przez firmę LUX MED.

Anna Niemirska, starszy specjalista ds. marketingu i PR LUX MED Diagnostyka, szczególnie zachęca panie urodzone w latach 1975 – 1979, które dotychczas nie mogły skorzystać z badań, oraz panie urodzone w latach 1950 – 1954, które mogą powrócić do programu, do udziału w badaniach.

Mammobus będzie dostępny dla pań przy markecie Auchan (ul. Focha 7) w godzinach od 9:00 do 18:00 w dniach 17 i 18 stycznia, oraz w dniu 19 stycznia w godzinach od 8:00 do 16:00.

Przed skontaktowaniem się telefonicznie w celu zapisania się na badanie, konieczne jest przygotowanie dowodu osobistego w celu weryfikacji uprawnień. Panie powinny także zabrać ze sobą zdjęcia lub płyty CD z poprzednich mammografii, o ile nie zostały wykonane w pracowni LUX MED.

Rejestracja jest możliwa pod numerem telefonu 22 880 90 80 (*3).

Więcej informacji na temat mammografii, Programu Profilaktyki Raka Piersi oraz innych badań z zakresu diagnostyki obrazowej dostępnych jest na stronie internetowej www.luxmed-diagnostyka.pl.

Udostępnij post:

PRAWIE MILION ZŁOTYCH PRZEZNACZONO NA WSPARCIE DZIAŁKOWCÓW

Już od dziewięciu lat Miasto kontynuuje finansowe wsparcie dla inwestycji w Rodzinnych Ogrodach Działkowych na obszarze miasta, udzielając dotacji na projekty poprawiające infrastrukturę ROD. Program będzie kontynuowany również w bieżącym roku, z możliwością składania wniosków do końca kwietnia.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA BEZ GOLA W MECZU ZE STALĄ MIELEC

Raków Częstochowa, aktualny mistrz Polski, nadal boryka się z problemami formy. Podopieczni trenera Dawida Szwargi zakończyli wyjazdowe starcie w Mielcu przeciwko Stali z niedosytem – mecz zakończył się bez bramek.

MĘŻCZYZNA BIEGAŁ PO STARYM MIEŚCIE Z MACZETĄ!

Strażnicy miejscy zatrzymali jednego z mężczyzn, który na Starym Mieście w Częstochowie machał 50-centymetrową maczetą. Oprócz maczety znaleziono przy nim również 20-centymetrowy nóż.