MAMMOBUS JUŻ W STYCZNIU

17, 18 oraz 19 stycznia mieszkańcy Częstochowy będą mieli ponownie okazję skorzystać z usług mammobusu. Bezpłatne badania mammograficzne dla pań w przedziale wiekowym od 45 do 74 lat zostaną zrealizowane przez firmę LUX MED.

Anna Niemirska, starszy specjalista ds. marketingu i PR LUX MED Diagnostyka, szczególnie zachęca panie urodzone w latach 1975 – 1979, które dotychczas nie mogły skorzystać z badań, oraz panie urodzone w latach 1950 – 1954, które mogą powrócić do programu, do udziału w badaniach.

Mammobus będzie dostępny dla pań przy markecie Auchan (ul. Focha 7) w godzinach od 9:00 do 18:00 w dniach 17 i 18 stycznia, oraz w dniu 19 stycznia w godzinach od 8:00 do 16:00.

Przed skontaktowaniem się telefonicznie w celu zapisania się na badanie, konieczne jest przygotowanie dowodu osobistego w celu weryfikacji uprawnień. Panie powinny także zabrać ze sobą zdjęcia lub płyty CD z poprzednich mammografii, o ile nie zostały wykonane w pracowni LUX MED.

Rejestracja jest możliwa pod numerem telefonu 22 880 90 80 (*3).

Więcej informacji na temat mammografii, Programu Profilaktyki Raka Piersi oraz innych badań z zakresu diagnostyki obrazowej dostępnych jest na stronie internetowej www.luxmed-diagnostyka.pl.

Udostępnij post:

REMONT W BIBLIOTECE

Od 11 czerwca w budynku Biblioteki Publicznej przy al. NMP 22 niedostępna będzie m.in. Czytelnia Główna ze stanowiskami komputerowymi. Wypożyczalnia na parterze działa bez zmian.

UWAGA BARSZCZ SOSNOWSKIEGO!

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS informuje, że na należących do spółki działkach przy ul. Łódzkiej pojawił się barszcz Sosnowskiego.