KSIĄŻULO ODWIEDZIŁ RESTAURACJĘ PO KUCHENNYCH REWOLUCJACH MAGDY GESSLER

Trattoria Verde to właśnie to miejsce wybrał Książulo zachęcony banerem „Najlepsza pizza w Polsce według Magdy Gessler” Czy rzeczywiście?

Książulo to obecnie jeden z najpopularnieszych youtuberów w Polsce. Jego filmy oglądają miliony widzów. Na jego kanale znajdziemy treści o tematyce jedzeniowej.

Książulo odwiedza, testuje i ocenia restauracje. Dzięki niemu pod lokalami ustawiają się ogromne kolejki. Jak było po publikacji filmu o warszawskiej cukierni z rurkami na Woli. 

Czy Książulo podziela entuzjazm z baneru w częstochowskiej restauracji? Niestety zachwytu nie było. Rewolucja odbyła się tu 3 lata temu.

Znany youtuber skomentował:

„Nie jest to nic odkrywczego”

„Myślę, że w Polsce jest tysiąc takich pizzerii”

„Smakuje jak idziesz do włoskiej osiedlowej pizzeri”

Ale ekipa testowała nie tylko pizzę. Zamówili również burgera, mielonego, carbonare, ravioli z gorgonzolą i szpinakiem oraz makaron ze szparagami- to te dwie ostatnie pozycje zostały po „Kuchennych Rewolucjach”. Czy te dania smakowały?

Cały odcinek możemy obejrzeć na Youtubie.

Częstochowa pojawiła się pierwszy raz na trasie popularnego youtubera. Jednak nie będzie to jedyny odcinek z naszego miasta.

Książulo jest wielkim miłośnikiem kebabów. Jakie weźmie pod lupę? Nie możemy się doczekać.

ŹRÓDŁO & FOTO: YT Książulo

Udostępnij post:

MOPS ZAPRASZA NA KONSULTACJE

12 czerwca przedstawiciele częstochowskiego MOPS, zajmujący się różnymi obszarami wsparcia, zapraszają na konsultacje organizowane pod hasłem ,,Wsparcie Rodzin”.

120 NOWYCH MIEJSC W ŻŁOBKU

Umowa na rozbudowę Żłobka Miejskiego przy alei Armii Krajowej podpisana! Przybędzie 120 nowych miejsc dla dzieci.

REMONT W BIBLIOTECE

Od 11 czerwca w budynku Biblioteki Publicznej przy al. NMP 22 niedostępna będzie m.in. Czytelnia Główna ze stanowiskami komputerowymi. Wypożyczalnia na parterze działa bez zmian.