Krzysztof Matyjaszczyk wygrywa II turę wyborów!

Częstochowska Lewica otrzymała już dane z większości obwodowych komisji wyborczych, które wskazują na ponowne zwycięstwo Krzysztofa Matyjaszczyka w wyborach prezydenckich w mieście. Z informacji docierających do sztabu wynika, że Matyjaszczyk uzyskał przewagę w 95% komisji, wygrywając stosunkiem 58% do 42% i będzie rządził nadal nieprzerwanie od 2010 roku.

  • Oczywiście oficjalnych wyników jeszcze nie ma, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że będziemy kontynuować pracę nad rozwiązywaniem problemów Częstochowy – mówił z radością do zgromadzonych na spotkaniu powyborczym.

W obecnej rywalizacji, w drugiej turze wyborów, jego przeciwniczką była Monika Pohorecka z PiS. Mimo iż częstochowianie nie byli tak jednomyślni jak poprzednio, Krzysztof Matyjaszczyk odniósł zdecydowane zwycięstwo.

Źródło: Aktywna Częstochowa

Udostępnij post:

OBJAZDY MPK- NAPRAWA RONDA PRAW KOBIET

W związku z prowadzeniem przez Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie naprawy gwarancyjnej na rondzie Praw Kobiet przy ulicy Pułaskiego, w dniach 23-28 maja, autobusy linii 15, 23 i 37 kursować będą objazdami.

WYGASZANIE DECYZJI O REJESTRACJI POJAZDÓW

22 lipca 2023 roku w życie weszły przepisy prawa, na mocy których do 10 czerwca 2024 samochody bez ważnego OC i badania technicznego (od minimum 10 lat) zostaną automatycznie wyrejestrowane.