KONKURS: NAJLEPSZY DZIELNICOWY CZĘSTOCHOWY

Dzisiaj rozpoczyna się konkurs na "Najlepszego dzielnicowego Częstochowy", zorganizowany przez Komendę Miejską Policji w Częstochowie oraz Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS w Częstochowie, pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy. Konkurs potrwa do 31 stycznia 2024 roku, a jego celem jest wybór dzielnicowego, który cieszy się najwyższym uznaniem mieszkańców.

W ramach działań Policji, kluczowym aspektem jest budowanie i utrzymywanie relacji ze społecznością. Ważną rolę w tym procesie odgrywają „policjanci pierwszego kontaktu”, czyli dzielnicowi. Z tego powodu Komenda Miejska Policji w Częstochowie oraz Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS w Częstochowie ogłaszają „Konkurs na najlepszego Dzielnicowego Częstochowy”. Jego celem jest promowanie bezpieczeństwa wśród mieszkańców, zwiększanie zaufania do Dzielnicowych oraz zachęcanie do zgłaszania różnego rodzaju incydentów. Wydarzenie znajduje się pod patronatem Krzysztofa Matyjaszczyka, Prezydenta Miasta Częstochowy, w ramach programu Bezpieczna Częstochowa.

Organizatorzy apelują o udział w głosowaniu oraz wypełnianie kwestionariuszy. Ostateczny wynik konkursu zależeć będzie od liczby oddanych głosów na poszczególnych kandydatów. Głosowanie można przeprowadzić na kartach konkursowych, wybierając jednego z dwudziestu dzielnicowych. Krzyżyk stawia się przy wybranej sylwetce dzielnicowego.

Oddanie głosu możliwe jest w Komendzie Miejskiej Policji, Komisariatach Policji w Częstochowie, oddziałach eksploatacji ZGM TBS oraz w miejskich instytucjach. Konkurs trwa do 31 stycznia 2024 roku, a wyniki zostaną ogłoszone w lutym 2024 roku.

ŹRÓDŁO: POLICJA ŚLĄSKA CZĘSTOCHOWA

Udostępnij post:

OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.