KOBIETA POŁOŻYŁA SIĘ PRZED RESTAURACJĄ KRZYŻEM ”MARYJA PŁACZE KRWAWYMI ŁZAMI” [WIDEO]

Restauracja wywołuje wiele kontrowersji w całej Polsce. Ostatnio doszło do nieoczekiwanych wydarzeń przed "Madonną" w Warszawie, kobieta położyła się krzyżem przed wejściem.

Lokal ten od początku wzbudza wiele skrajnych emocji, głównie z powodu swojego wnętrza, w którym można znaleźć m.in. dużą figurę Maryi, obrazy z wizerunkiem Matki Boskiej w stylizacji na postaci znane z showbiznesu, różańce umieszczone na butelkach oraz podobizny Jezusa Chrystusa w towarzystwie znanych postaci. Niektórzy uznali to za obrazę uczuć religijnych i profanację wizerunku Matki Bożej, co skłoniło ich do organizowania pod lokalem modlitewnych protestów.

Kilka dni temu, podczas jednego z takich protestów, starsza kobieta postanowiła zwrócić uwagę na swoje przekonania. Krzycząc hasła nawołujące do nawrócenia się i ostrzegając o istnieniu piekła, położyła się krzyżem na mokrym chodniku przed wejściem do restauracji, trzymając w ręku różaniec.

Nawróćcie się! Piekło istnieje naprawdę. Maryja płacze krwawymi łzami

Całe zdarzenie zostało udokumentowane na nagraniu, które szybko obiegło sieć.

Na miejscu pojawiła się również znana aktywistka, zwana „Babcia Kasia”. W wyniku ostrej wymiany zdań doszło nawet do przepychanek, które zmusiły policjantów do interwencji.

ŹRÓDŁO: MEDIA

FOTO:MIEJSKI REPORTER

Udostępnij post:

RAKÓW CZĘSTOCHOWA BEZ GOLA W MECZU ZE STALĄ MIELEC

Raków Częstochowa, aktualny mistrz Polski, nadal boryka się z problemami formy. Podopieczni trenera Dawida Szwargi zakończyli wyjazdowe starcie w Mielcu przeciwko Stali z niedosytem – mecz zakończył się bez bramek.

MĘŻCZYZNA BIEGAŁ PO STARYM MIEŚCIE Z MACZETĄ!

Strażnicy miejscy zatrzymali jednego z mężczyzn, który na Starym Mieście w Częstochowie machał 50-centymetrową maczetą. Oprócz maczety znaleziono przy nim również 20-centymetrowy nóż.