KOBIETA POŁOŻYŁA SIĘ PRZED RESTAURACJĄ KRZYŻEM ”MARYJA PŁACZE KRWAWYMI ŁZAMI” [WIDEO]

Restauracja wywołuje wiele kontrowersji w całej Polsce. Ostatnio doszło do nieoczekiwanych wydarzeń przed "Madonną" w Warszawie, kobieta położyła się krzyżem przed wejściem.

Lokal ten od początku wzbudza wiele skrajnych emocji, głównie z powodu swojego wnętrza, w którym można znaleźć m.in. dużą figurę Maryi, obrazy z wizerunkiem Matki Boskiej w stylizacji na postaci znane z showbiznesu, różańce umieszczone na butelkach oraz podobizny Jezusa Chrystusa w towarzystwie znanych postaci. Niektórzy uznali to za obrazę uczuć religijnych i profanację wizerunku Matki Bożej, co skłoniło ich do organizowania pod lokalem modlitewnych protestów.

Kilka dni temu, podczas jednego z takich protestów, starsza kobieta postanowiła zwrócić uwagę na swoje przekonania. Krzycząc hasła nawołujące do nawrócenia się i ostrzegając o istnieniu piekła, położyła się krzyżem na mokrym chodniku przed wejściem do restauracji, trzymając w ręku różaniec.

Nawróćcie się! Piekło istnieje naprawdę. Maryja płacze krwawymi łzami

Całe zdarzenie zostało udokumentowane na nagraniu, które szybko obiegło sieć.

Na miejscu pojawiła się również znana aktywistka, zwana „Babcia Kasia”. W wyniku ostrej wymiany zdań doszło nawet do przepychanek, które zmusiły policjantów do interwencji.

ŹRÓDŁO: MEDIA

FOTO:MIEJSKI REPORTER

Udostępnij post:

63 NAGRODY DLA MŁODYCH NAJZDOLNIEJSZYCH

Młodzi- zdolni: 63 nagrody, w tym 31 dla uczniów szkół podstawowych, 29 dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz 3 dla uczniów szkół technicznych.