HENRYK KIEPURA Z POWIATU KŁOBUCKIEGO WICEMINISTREM EDUKACJI NARODOWEJ

Henryk Kiepura, doświadczony Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, właśnie został mianowany na stanowisko Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki. Informację tę podzielił z publicznością na swoim profilu na Facebooku, wyrażając wdzięczność za zaufanie oraz obiecując ciężką pracę.

Teraz ciężka praca! 🍀 🇵🇱” – napisał Kiepura na swoim profilu, podkreślając, że to zaufanie i głosy społeczności są fundamentem, który pozwolił mu osiągnąć obecne stanowisko. W swoim wpisie podkreślił również, że reprezentowanie społeczności w Sejmie oraz w Ministerstwie Edukacji i Nauki jest dla niego wielkim zaszczytem.

Poseł Kiepura zobowiązał się do solidnej pracy, kładąc nacisk na wspólnotę i szacunek. Podkreślił, że celem jest praca wspólnie, dla dobra ogółu, a zwłaszcza dla dobra dzieci, edukacji i jej praktycznej przydatności na rynku pracy.

Wspierając edukację i rozwój, Kiepura zaznaczył, że nowa rola w Ministerstwie Edukacji i Nauki to dla niego ważne wyzwanie, które podejmuje z pełnym zaangażowaniem. Społeczność może liczyć na jego zaangażowanie i determinację w podejmowaniu decyzji służących wspólnemu dobru.

Źródło: Henryk Kiepura FB.

Udostępnij post:

120 NOWYCH MIEJSC W ŻŁOBKU

Umowa na rozbudowę Żłobka Miejskiego przy alei Armii Krajowej podpisana! Przybędzie 120 nowych miejsc dla dzieci.

UTRUDNIENIA- ULICA GŁÓWNA I PRZEJAZDOWA

Utrudnienia mają związek z pracami związanymi z wymianą nawierzchni na odcinku ul. Przejazdowej między ul. Junacką a Łopianową (jezdnia w kierunku Opola), a także robót

63 NAGRODY DLA MŁODYCH NAJZDOLNIEJSZYCH

Młodzi- zdolni: 63 nagrody, w tym 31 dla uczniów szkół podstawowych, 29 dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz 3 dla uczniów szkół technicznych.

MOPS ZAPRASZA NA KONSULTACJE

12 czerwca przedstawiciele częstochowskiego MOPS, zajmujący się różnymi obszarami wsparcia, zapraszają na konsultacje organizowane pod hasłem ,,Wsparcie Rodzin”.