GRUZIŃSKI BALET APHKHAZETI W CZĘSTOCHOWIE

Miłośnicy sztuki i kultury w Polsce mają szansę na wyjątkowe przeżycie, gdyż Gruziński Państwowy Balet APHKHAZETI wraz z chórem i orkiestrą na żywo wyrusza w trasę po naszym kraju.

To niezwykłe widowisko, łączące tradycję baletu gruzińskiego z potęgą dźwięku orkiestry i chóru, obiecuje być niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich widzów. 

Jednym z przystanków tej fascynującej trasy koncertowej będzie Częstochowa. 3 marca 2024 roku o godzinie 18:00 w Filharmonii Częstochowskiej będzie okazja uczestniczyć w niezapomnianym spektaklu Gruzińskiego Państwowego Baletu. Bilety są dostępne na stronie pankoncert.pl.

Nie przegap okazji do niezwykłego doświadczenia połączenia sztuki baletu, muzyki i śpiewu na żywo. To wydarzenie, które na pewno pozostanie w pamięci wszystkich miłośników sztuki scenicznej.

1920x1080_px-3_03 Częstochowa

Udostępnij post:

MOPS ZAPRASZA NA KONSULTACJE

12 czerwca przedstawiciele częstochowskiego MOPS, zajmujący się różnymi obszarami wsparcia, zapraszają na konsultacje organizowane pod hasłem ,,Wsparcie Rodzin”.

63 NAGRODY DLA MŁODYCH NAJZDOLNIEJSZYCH

Młodzi- zdolni: 63 nagrody, w tym 31 dla uczniów szkół podstawowych, 29 dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz 3 dla uczniów szkół technicznych.