DWA LATA WIĘZIENIA ZA JAZDE POD WYPŁYWEM I UKRYWANIE SIĘ PRZED POLICJĄ

Funkcjonariusze z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie odnaleźli 37-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym.

Ukrywający się mężczyzna został zlokalizowany przez policjantów w swoim miejscu zamieszkania. Jednak gdy policjanci zapukali do drzwi, osoba poszukiwana udawała, że nie ma go w domu…

Kryminalni z częstochowskiej komendy zidentyfikowali mężczyznę, który był poszukiwany od kilku miesięcy listem gończym oraz nakazem doprowadzenia. Po dotarciu na miejsce, funkcjonariusze zapukali do mieszkania, w którym przebywać miał poszukiwany 37-latek. Mimo słyszalnych dźwięków dochodzących z wnętrza, nikt nie odpowiedział na wezwanie policji. Dzięki szybkiej decyzji i siłowemu wejściu do mieszkania, policjanci zdołali zatrzymać mężczyznę ukrywającego się wewnątrz. Mieszkaniec Częstochowy został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie ma odbyć karę 2 lat pozbawienia wolności za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za naruszenie sądowego zakazu.

ŹRÓDŁO: POLICJA CZĘSTOCHOWA

Udostępnij post: