DIABELSKI MŁYN NA BIEGANIE

W centrum miasta pojawiła się niecodzienna atrakcja, która z pewnością przyciągnie uwagę zarówno mieszkańców, jak i turystów. Na placu Biegańskiego panoramę Częstochowy możemy podziwiać z diabelskiego młynu.

Jednak, by móc cieszyć się panoramą miasta z perspektywy wagonika, trzeba spełnić pewien warunek – brak lęku wysokości. Za niewielką opłatą 25 zł, odwiedzający mogą wejść na koło widokowe i delektować się widokiem na rozległe tereny miejskie. To doskonała okazja dla tych, którzy chcieliby zobaczyć swoje miasto z zupełnie nowej perspektywy.

Atrakcja jest dostępna do 7 stycznia, więc czasu pozostało niewiele. Pytanie, które nasuwa się samo, brzmi: Udało wam się już skorzystać z tej niezwykłej przejażdżki? Co myślicie o organizacji takiej atrakcji?

Udostępnij post:

OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.