CZTERY CIĘŻARÓWKI ZDERZYŁY SIĘ NA A1!

Na autostradzie A1, między Mykanowem a Częstochową Północ, doszło do poważnego wypadku, w którym uczestniczyły cztery ciężarówki.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 5:30 rano w kierunku Katowic – poinformowała aspirant sztabowy Barbara Poznańska z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Jak donosi aspirant Konrad Tarnowski z Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, w wyniku kolizji trzy osoby odniosły obrażenia i zostały przetransportowane do szpitala w Częstochowie. Działania straży skupiły się na udzieleniu pomocy medycznej poszkodowanym oraz na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, co spowodowało blokadę dwóch pasów jezdni w kierunku Katowic. Na skutek wypadku na autostradzie utworzył się kilkukilometrowy korek pojazdów, które musiały poruszać się zwężeniem jezdni.

ŹRÓDŁO/FOTO: TVN24

Udostępnij post:

NOWE ZIELONE PATIA I NASADZENIA

Centrum Usług Komunalnych w ramach programu CzęstoZielona zleciło budowę 7 rekreacyjnych zakątków przy szkołach. Zadba również o nasadzenia drzew w sześciu dzielnicach – finansowanych z Budżetu Obywatelskiego.

DNI OTWARTE W MOPS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przy okazji XVI Częstochowskich Dni Rodziny organizuje cykl konsultacji związanych z oferowanymi tam formami pomocy, w tym także pieczy zastępczej.

OBJAZDY MPK- NAPRAWA RONDA PRAW KOBIET

W związku z prowadzeniem przez Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie naprawy gwarancyjnej na rondzie Praw Kobiet przy ulicy Pułaskiego, w dniach 23-28 maja, autobusy linii 15, 23 i 37 kursować będą objazdami.