CZĘSTOCHOWA BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE ”ROZŚWIETL SIĘ Z ENERGIĄ”

Częstochowa bierze udział w obecnej edycji konkursu "Rozświetl się z Energią", gdzie miasta z Polski prezentują swoje świąteczne iluminacje, rywalizując o atrakcyjne nagrody. Termin głosowania upływa 15 stycznia.

„Rozświetl się z Energią” stanowi okazję dla miejscowości z całego kraju do zaprezentowania pełnej kreatywności w zakresie oświetlenia świątecznego oraz współzawodnictwa o nagrody, które przeznaczane są na cele charytatywne. Dla zwycięzców przewidziano nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł, obejmujące m.in. energooszczędny sprzęt oraz instalację fotowoltaiczną. Pomoc trafi do potrzebujących poprzez 16 laureatów i placówki charytatywne.

Obecnie trwa regionalny etap plebiscytu. Wygrana w tym obszarze oznacza zdobycie nagrody w wysokości 10 tys. zł oraz automatyczny awans do finału. W finale 16 najbardziej efektownie oświetlonych miejscowości będzie konkurować o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” oraz dodatkową nagrodę o wartości 40 tys. zł.

Głosowanie w plebiscycie jest bezpłatne, każda osoba może oddać swój głos raz dziennie, dysponując 10 punktami, które można przekazać na różne lokalizacje. Jeśli chcesz wesprzeć Częstochowę, oddaj swój głos tutaj.

FOTO: UM CZĘSTOCHOWA

Udostępnij post:

MĘŻCZYZNA BIEGAŁ PO STARYM MIEŚCIE Z MACZETĄ!

Strażnicy miejscy zatrzymali jednego z mężczyzn, który na Starym Mieście w Częstochowie machał 50-centymetrową maczetą. Oprócz maczety znaleziono przy nim również 20-centymetrowy nóż.