”CHCEMY OBRONIĆ MISTRZOSTWO” – VLADYSLAV KOCHERGIN

W miniony piątek, zespół Medalików wznowił treningi, przygotowując się do nadchodzącej rundy wiosennej. Po krótkiej przerwie, zawodnicy wrócili silniejsi, gotowi na nowe wyzwania.

Jakie jest wasze nastawienie wracając do treningów i przystępując do rundy wiosennej?

  • Nastawienie jest jasne – chcemy obronić mistrzostwo i walczyć o Puchar Polski. Z radością wracamy do treningów. Wkrótce przed nami obóz w Turcji. Myślę, że dobrze się przygotujemy i ruszymy po obronę tytułu.

 

Po intensywnej rundzie jesiennej, czy teraz, z mniejszą ilością meczów, będziecie lepiej przygotowani?

  • Mam nadzieję, że tak. Gra co trzy, cztery dni jest ciężka, a teraz będziemy mieli więcej czasu na przygotowania do każdego meczu. Doświadczenie, które zebraliśmy w ciągu ostatnich 7 miesięcy, na pewno nam pomoże. Konkurencja będzie jeszcze większa, co z kolei zmotywuje całą drużynę.

 

Zespół Medalików z pewnością jest gotowy na kolejne wyzwania, a fani z niecierpliwością czekają na start rundy wiosennej, wierząc w kolejny sukces swojej ulubionej drużyny.

Na oficjalnej stronie RAKÓW CZĘSTOCHOWA dostępny jest pełny wywiad z Vladyslavem

Udostępnij post:

OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.