BUDŻET WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Województwo Śląskie staje na progu kolejnego roku z rekordowym budżetem, który wynosi imponujące 3 miliardy 565 milionów 211 tysięcy złotych. To nie tylko najwyższa kwota w historii naszego województwa, ale także obietnica dynamicznego rozwoju, inwestycji w infrastrukturę oraz projekty z zakresu ekologii i innowacji.

Tegoroczny budżet został uchwalony po starannej analizie i konsultacjach, z uwzględnieniem potrzeb mieszkańców oraz strategicznych planów na przyszłość. Trzy miliardy i pół złotych to nie tylko liczba, ale także ogromne możliwości dla naszej społeczności.

”To bardzo dobra informacja, w 2024 roku będziemy dalej inwestować w rozwój dróg, realizować projekty ekoenergetyczne i ekologiczne, oraz wiele innych transformujących nasze województwo na prężny, innowacyjny i nowoczesny region”. – napisał na Facebooku Grzegorz Boski, Członek Zarządu Województwa Śląskiego

ŹRÓDŁO: SOCIAL MEDIA: Grzegorz Boski

Udostępnij post:

OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA BEZ GOLA W MECZU ZE STALĄ MIELEC

Raków Częstochowa, aktualny mistrz Polski, nadal boryka się z problemami formy. Podopieczni trenera Dawida Szwargi zakończyli wyjazdowe starcie w Mielcu przeciwko Stali z niedosytem – mecz zakończył się bez bramek.