BRATHANKI ZAGRAJĄ NA NOWY ROK

Tradycyjna Noc Sylwestrowa na placu Biegańskiego już od lat przyciąga mieszkańców Częstochowy. Tym razem zespół Brathanki będzie gwiazdą wieczoru, obiecując niezapomnianą muzyczną ucztę.

Główny koncert Brathek rozpocznie się o godzinie 23.20, obiecując niezapomnianą noc pełną muzyki i emocji. Jednak przed głównym wydarzeniem, o godzinie 21.00, swoją muzykę zaprezentuje zespół Cizzz Band, założony w 2020 roku przez trębacza i leadera, Kamila Cisowskiego. Zespół ten, składający się z utalentowanych muzyków, oferuje zróżnicowany repertuar, obejmujący zarówno amerykańską muzykę rozrywkową, jak i dziedzictwo europejskie.

Następnie, o godzinie 22.10, scenę przejmą Muzyczni Astronauci, składający się z utalentowanych muzyków: Mirandy Holińskiej, Damiana Sędziwego, Jakuba Zielińskiego, Oskara Nowaka i Daniela Wocha. Ich koncerty to mieszanka energicznych coverów i improwizacji, sprawiająca, że każde wykonanie jest unikalnym muzycznym przeżyciem.

Przed północą, w przerwie koncertu Brathanków, prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk złoży mieszkańcom życzenia noworoczne. Całość wieczoru zakończy zabawa przy muzyce, trwająca do godziny 1.30. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a organizację Nocy Sylwestrowej wspólnie podjęły Miasto Częstochowa i Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater”, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy. To obietnica niezapomnianej nocy w rytmie znanych przebojów i radosnej atmosfery.

ŹRÓDŁO: UM CZESTOCHOWA

Udostępnij post:

JEDNODNIOWE OBJAZDY

W związku z organizacją wyścigu kolarskiego w sobotę (15 czerwca) autobusy linii 18 będą jeździły zmienioną trasą.

PRZETARG NA MODERNIZACJĘ LODOWISKA

Modernizacja lodowiska- to zadanie zostało wybrane przez mieszkańców do realizacji ze środków miejskich w ramach Budżetu Obywatelskiego.

LETNIE TARGI PRACY

12 czerwca będzie można poznać wiele ofert pracy. Wydarzenie kierowane jest do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz młodzieży.