BALET APHKAZETI JUŻ NIEDŁUGO W FILHARMONII

Miłośnicy sztuki i kultury w Polsce mają teraz wyjątkową szansę na przeżycie niezapomnianego widowiska, które łączy tradycję baletu gruzińskiego z potęgą dźwięku orkiestry i chóru. Gruziński Państwowy Balet APHKHAZETI wraz z chórem i orkiestrą na żywo wyrusza w trasę po naszym kraju, obiecując niezwykłe przeżycia dla wszystkich widzów.

Przypominamy, że jednym z fascynujących przystanków tej trasy koncertowej będzie Częstochowa. Już 3 marca 2024 roku o godzinie 18:00 w Filharmonii Częstochowskiej, będzie okazja uczestniczyć w wyjątkowym spektaklu Gruzińskiego Państwowego Baletu. Bilety na to niepowtarzalne wydarzenie są dostępne na stronie pankoncert.pl.

Nie można przegapić tej wyjątkowej okazji, aby zanurzyć się w świat sztuki, gdzie taniec, muzyka i śpiew spotykają się w jednym magicznym widowisku. Będzie to wydarzenie, które na pewno pozostanie w pamięci wszystkich miłośników sztuki scenicznej.

Udostępnij post:

PRZETARG NA MODERNIZACJĘ LODOWISKA

Modernizacja lodowiska- to zadanie zostało wybrane przez mieszkańców do realizacji ze środków miejskich w ramach Budżetu Obywatelskiego.

JEDNODNIOWE OBJAZDY

W związku z organizacją wyścigu kolarskiego w sobotę (15 czerwca) autobusy linii 18 będą jeździły zmienioną trasą.

UTRUDNIENIA- ULICA GŁÓWNA I PRZEJAZDOWA

Utrudnienia mają związek z pracami związanymi z wymianą nawierzchni na odcinku ul. Przejazdowej między ul. Junacką a Łopianową (jezdnia w kierunku Opola), a także robót