ALIMENCIARZ BYŁ POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM

Kryminalni z referatu poszukiwań z Częstochowy skutecznie zatrzymali 54-letniego mieszkańca Piaseczna, który był poszukiwany listem gończym.

Mężczyzna był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową oraz Sąd Rejonowy w Grójcu z powodu uchylania się od obowiązku alimentacyjnego. Po kilku miesiącach poszukiwań, policjanci namierzyli go na terenie Piaseczna.

Aresztowanie miało miejsce w połowie tygodnia, gdy kryminalni zidentyfikowali miejsce przebywania poszukiwanego mężczyzny – pomieszczenie gospodarcze na terenie posesji. Oczekuje go ponad dwanaście miesięcy spędzonych za kratkami.

ŹRÓDŁO: POLICJA CZĘSTOCHOWA

Udostępnij post:

RAKÓW CZĘSTOCHOWA BEZ GOLA W MECZU ZE STALĄ MIELEC

Raków Częstochowa, aktualny mistrz Polski, nadal boryka się z problemami formy. Podopieczni trenera Dawida Szwargi zakończyli wyjazdowe starcie w Mielcu przeciwko Stali z niedosytem – mecz zakończył się bez bramek.

OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.