AGRESYWNY NOŻOWNIK PRZY UL. WYSZYŃSKIEGO

Wczoraj (03.01.2024) doszło do agresywnego ataku nożownika w jednej z firm zlokalizowanych przy ulicy Wyszyńskiego w Częstochowie. Agresor zaatakował dwóch współpracowników, co skutkowało interwencją policji. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, napastnik zaatakował także ich, odmawiając odrzucenia niebezpiecznego narzędzia. Policjanci byli zmuszeni użyć broni służbowej, a oddany strzał skutecznie obezwładnił 27-letniego napastnika.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 9.00, gdy policja otrzymała zgłoszenie o agresywnym pracowniku. Informacje wskazywały, że mężczyzna uzbrojony w nóż zaatakował dwóch innych współpracowników. Po przybyciu na miejsce, policjanci również stali się celem agresji ze strony nożownika, który nie chciał zrezygnować z niebezpiecznego narzędzia. W wyniku tego zdarzenia padł strzał, raniąc napastnika w nogę. Zarówno napastnik, jak i dwie poszkodowane osoby w wieku 27 i 31 lat zostały przewiezione do szpitala. Młodszy z poszkodowanych cierpi na obrażenia zagrażające życiu.

Obecnie policja pracuje na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora, a śledczy dokładnie analizują okoliczności ataku. Ranni znajdują się pod opieką lekarzy, a życiu 27-letniego napastnika nie zagraża obecnie żadne niebezpieczeństwo. Dochodzenie w sprawie trwa.

ŹRÓDŁO: POLICJA ŚLĄSKA CZĘSTOCHOWA

Udostępnij post:

RAKÓW CZĘSTOCHOWA BEZ GOLA W MECZU ZE STALĄ MIELEC

Raków Częstochowa, aktualny mistrz Polski, nadal boryka się z problemami formy. Podopieczni trenera Dawida Szwargi zakończyli wyjazdowe starcie w Mielcu przeciwko Stali z niedosytem – mecz zakończył się bez bramek.