9-LETNIA DZIEWCZYNKA UCIERPIAŁA W WYPADKU NA TRASIE WIELUŃ-CZĘSTOCHOWA.

W Kamionce, na trasie prowadzącej z Wielunia do Częstochowy, doszło do tragicznego wypadku drogowego, który miał miejsce w nocy. Niestety, główną ofiarą tego zdarzenia była 9-letnia dziewczynka podróżująca jako pasażerka jednego z samochodów.

Wypadek miał miejsce około 1:20 w czwartek, 29 lutego 2024 roku, w miejscowości Kamionka. Zderzyły się dwa pojazdy. Kobieta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na DK 43, nie zauważyła nadjeżdżającego opla, co doprowadziło do kolizji. Oba auta wylądowały w przydrożnym rowie.

9-letnia pasażerka audii odniosła najpoważniejsze obrażenia i została przetransportowana do szpitala w Częstochowie. Badanie alkomatem wykazało, że zarówno kierująca audi, jak i kierowca opla, nie byli pod wpływem alkoholu. Szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku będą teraz wyjaśniane przez policję z Wielunia.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich kierowców o rozwagę i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa drogowego, w tym również o zachowanie ostrożności na drogach oraz ścisłe przestrzeganie znaków drogowych. 

ŹRÓDŁO: MEDIA

Udostępnij post: