KONIEC WYPOŻYCZENIA OSKARA KRZYŻAKA

Raków Częstochowa podjął decyzję o zakończeniu umowy wypożyczenia Oskara Krzyżaka, 21-latka, który do tej pory występował na wypożyczeniu w barwach Warty Poznań. Mistrz Polski, przygotowując się do drugiej części sezonu, podejmuje istotne decyzje, mające wpływ na skład drużyny. Obecnie zespół Dawida Szwargi zajmuje czwartą pozycję w tabeli z 32 punktami, utrzymując szanse na obronę mistrzowskiego tytułu.

Klub z Częstochowy oficjalnie poinformował o powrocie Oskara Krzyżaka do drużyny. Zawodnik wraca do Rakowa, a decyzja ta może wpłynąć na układ sił w zespole w trakcie drugiej fazy sezonu.

Udostępnij post:

OSTATNIA SZANSA DLA RAKOWA. ”MECZ O WSZYSTKO – AWANAS ALBO ODPADAMY”

Raków Częstochowa, mimo bycia mistrzem Polski, obecnie zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Dla drużyny z Częstochowy ostatnią nadzieją na zagraniczne puchary może być Fortuna Puchar Polski. W nadchodzącym wtorkowym starciu, Raków będzie rywalizować z Piastem Gliwice.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA BEZ GOLA W MECZU ZE STALĄ MIELEC

Raków Częstochowa, aktualny mistrz Polski, nadal boryka się z problemami formy. Podopieczni trenera Dawida Szwargi zakończyli wyjazdowe starcie w Mielcu przeciwko Stali z niedosytem – mecz zakończył się bez bramek.