81-LATKA STRACIŁA 20 TYSIĘCY – MYŚLAŁA, ŻE POLICJANT ZABEZPIECZY PIENIĄDZE NA KOMENDZIE

81-letnia mieszkanka Śląska padła ofiarą oszustów. Kobieta została przekonana przez osobę podającą się za policjantkę, że jej konto bankowe jest zagrożone i została nakłoniona do wypłacenia pieniędzy.

Z kobieta skontaktowała się rzekoma policjantka, która poinformowała ją telefonicznie o włamaniu na jej konto bankowe. Nakazała jej udać się do banku i wypłacić całe oszczędności, zapewniając, że zostaną one bezpiecznie odebrane przez „policjanta”, który przyjdzie po nie do domu. W wyniku tego działania starsza pani, zaniepokojona, udała się do banku z mężem i wypłaciła znaczną sumę pieniędzy. Następnie przekazała swoje oszczędności mężczyźnie, który pojawił się u jej drzwi, podając wcześniej ustalone hasło.

Coś w tej sytuacji budziło jednak podejrzenia u męża kobiety, który stwierdził, że zostali oszukani.
W rezultacie zdecydowali się skontaktować z prawdziwymi funkcjonariuszami policji i zgłosić to oszustwo. Pieniądze wciąż nie zostały odzyskane.

ŹRÓDŁO: POLICJA Śląska

Udostępnij post:

RAKÓW CZĘSTOCHOWA BEZ GOLA W MECZU ZE STALĄ MIELEC

Raków Częstochowa, aktualny mistrz Polski, nadal boryka się z problemami formy. Podopieczni trenera Dawida Szwargi zakończyli wyjazdowe starcie w Mielcu przeciwko Stali z niedosytem – mecz zakończył się bez bramek.