40-LETNI MĘŻCZYZNA UPRAWIAŁ MARIHUANĘ.

Reklama

Policjanci z Kłobucka zatrzymali 40-letniego mieszkańca tego powiatu w związku z podejrzeniem posiadania i produkcji narkotyków.

Śledztwo kryminalne wskazało na możliwość posiadania przez mężczyznę znacznej ilości środków odurzających, co potwierdziło się po przeprowadzonej akcji policyjnej. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego 1,4 kilograma marihuany, którą podejrzany uprawiał i wytwarzał.

Zatrzymany został oskarżony za posiadanie dużej ilości narkotyków, a sąd zdecydował o nałożeniu na niego policyjnego dozoru. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do dwudziestu lat pozbawienia wolności.

ŹRÓDŁO: POLICJA ŚLĄSKA

Udostępnij post:

Reklama

Obowiązek zgłoszenia schronu lub ukrycia

Właściciele i zarządcy budowli ochronnych w Częstochowie muszą zgłosić je do Urzędu Miasta do 1 kwietnia 2025 roku zgodnie z nową ustawą o ochronie ludności.

Młodzieżowy spektakl „Sekret” o uzależnieniach

Młodzież uczestnicząca w programie profilaktycznym „Przyszłość a Ty” zaprezentuje 21 marca 2025 roku w Częstochowie spektakl „Sekret” w reżyserii Grzegorza Jacha, poruszający problematykę uzależnień wśród młodych ludzi.