4 OSOBY ZMARŁY W WYNIKU TRAGICZNYCH WYPADKÓW W MYSZKOWIE I GLIWICACH

W bilansie zdarzeń drogowych na terenie Jaworznika i Pyskowic policjanci z Myszkowa i Gliwic pracują nad dwoma poważnymi wypadkami, które miały miejsce wczoraj (31.12.2023). Niestety, oba incydenty zakończyły się tragicznie, a życie straciły cztery osoby.

Pierwszy z wypadków miał miejsce około godziny 11.00 na ulicy Myszkowskiej w Jaworzniku (powiat myszkowski). W wyniku prawdopodobnego niedostosowania prędkości do warunków drogowych, kierowca renault zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 34-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Niespełna dwie godziny później, około 12.40, na granicy Gliwic i Żernicy (gmina Pilchowice), doszło do zderzenia bocznych audi a6 i audi a4 na łuku drogi. Kierowca audi a6, 40-latek, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć ponieśli trzej mężczyźni w wieku 40, 27 i 58 lat, podróżujący audi a6. Akcja ratunkowa i prowadzenie śledztwa trwały wiele godzin, generując utrudnienia na miejscach obu wypadków. Obecnie policjanci, współpracując z prokuratorami, starają się ustalić szczegółowe okoliczności tych tragicznych wydarzeń.

ŹRÓDŁO: POLICJA ŚLĄSKA

Udostępnij post:

MOPS ZAPRASZA NA KONSULTACJE

12 czerwca przedstawiciele częstochowskiego MOPS, zajmujący się różnymi obszarami wsparcia, zapraszają na konsultacje organizowane pod hasłem ,,Wsparcie Rodzin”.

63 NAGRODY DLA MŁODYCH NAJZDOLNIEJSZYCH

Młodzi- zdolni: 63 nagrody, w tym 31 dla uczniów szkół podstawowych, 29 dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz 3 dla uczniów szkół technicznych.

NOWY DYREKTOR MIEJSKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO

Beata Szafraniec została wskazana przez komisję konkursową na dyrektorkę Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Jest absolwentką prawa, a od ponad 10 lat jest związana z działalnością zarządczą w ochronie zdrowia.